.

הספר "אני מבננה" ב-28% הנחה
או עד-48% הנחה בקנייה כמותית

לילדים וגם למבוגרים ששכחו למה כדאי לאכול בריא

לרכישת הספר מלאו פרטים כאן למטה

קראו וממליצים

התוכנית "אסיפת הורים" בערוץ 2- רשת, מארחת וממליצה על ספר הילדים "אני מבננה".

תוכנית הבוקר של אורלי וגיא בערוץ 10, אורלי המקסימה ממליצה על "אני מבננה".

יעל גרטי ממליצה על ספר הילדים "אני מבננה" במגזין לאישה

מגזין הבריאות "מנטה" ממליץ על ספר הילדים "אני מבננה".

הספר "אני מבננה" קיבל המלצת תו תוכן ממכון אדלר.

על הספר

אֲנִי מִבָּנָנָה
לילדים וגם למבוגרים ששכחו למה כדאי לאכול בריא
מאת: הילה סטרוביסקי

אֲנִי מִבָּנָנָה מתאים לכל מי שרוצה ללמד את ילדיו מדוע כדאי וחשוב לאכול מזון בריא, ואולי אפילו להיזכר בכך בעצמו.

הוא מזכיר לנו איך בנוי הגוף שלנו ומהו הדלק שיועד לו על ידי הטבע.

הספר מעודד לקיחת אחריות על מה שאנחנו מכניסים לפינו ומסביר על כמה מההשלכות האפשריות של בחירות המזון שלנו.

הספר יכול לסייע בבעיות אכילה. כשהילד מבין יותר את החשיבות והמשמעות העומדת מאחורי האכילה הוא נהיה שותף להחלטות תזונתיות נבונות.

הוא אינו דורש קריאה רציפה ומחולק לנושאים כמו:
כיצד בנוי הגוף שלי,
מהו המזון שלי - לפי קבוצות,
כיצד המזון תורם לגופי,
אילו חומרים במזון מזיקים לי,
כיצד לקרוא את עטיפת המזון,
מהם תרופות סבתא,
פיתוח מודעות לאכילה רגשית,
עידוד נטילת אחריות אישית על הבריאות והתזונה,
כיצד להקשיב לגוף, ועוד.

כל נושא מסומן בצורה ברורה, ויש גם סימנייה.

את הנושאים "באוכל יש חומרים חשובים" ו"להקשיב לגוף" אפשר להקריא בזמן האוכל. את הנושא "הכנת אוכל" אפשר להקריא במקביל להכנת האוכל, להגברת המעורבות של הילד.

כל הנושאים מאפשרים פתח לשיחה עם הילד על תזונתו ויחסו למזון ולגופו ויכולים לעזור להורה להבין איך הילד תופס את המזון ולגבש ביחד רעיונות והבנות שיובילו לאכילה בריאה ולשיתוף פעולה של הילד.

הספר יכול לעזור גם במקרים של השמנה ושל אכילה רגשית בכל גיל.

בספר יש 55 עמודים ובהם איורים יפהיפיים שאיירה ג'סיקה מלו המוכשרת. על עיצוב העטיפה והעיצוב הגרפי היה אמון קובי פרנקו המוכשר.

הספר מתאים לאוכלי כל וגם לבית טבעוני, הוא מתרכז במזון מהצומח ולא עוסק במזון מן החי.

הספר מתאים לרוב הילדים מגיל 5, בגיל זה לרוב הילדים יש סבלנות להקשיב, לילדים בעלי סבלנות להקראה מגיל צעיר יותר אפשר להקריא כבר מגיל 3. דפי הפירות והירקות מתאימים גם לפעוטות לצפיה. והספר באמת באמת נועד גם למבוגרים. כך שהוא לכולנו ולכל הגילאים.


קריאה מהנה ובתיאבון!

הילה

מילה מהכותבת

תמיד חשבתי שאני אוכלת בריא, אבל ביום שעברתי לתזונה טבעית הרגשתי ש"רעש רקע" שליווה אותי שנים פסק, ומאותו יום אני מרגישה טוב יותר בגוף שלי, ויש לי יותר כוחות ושמחת חיים ואני בכל יום אומרת תודה על הגילוי הזה.

"אני מבננה" נכתב מתוך הצורך לשתף אתכם בכך.

נושא התזונה הטבעית והצורך לדייק בקשר עם הטבע חשוב לי מאוד ואני לומדת בכל הזדמנות שיש לי על הנושא.

את הידע שלי צברתי מספרים, הרצאות, כתבות, סרטים, ומקורסים בנושאי תזונה במכללת רידמן.

אני מרגישה שבחברה המודרנית, שהיא נהדרת ויש לה המון יתרונות, גם התבלבלנו קצת והתרחקנו מהמקור שלנו ושכחנו דברים שחשובים למהות שלנו ולשמחה שלנו. אחד מהדברים האלו הוא המזון שלנו.

השאיפה שלי היא שכולם ובעיקר ילדים יכירו את המזון שנתן לנו הטבע ויכירו את טעמו ויבחרו בו רוב הזמן בגלל התחושה הטובה שהוא נותן והטעם המושלם הנקי והטעים שלו.
אינך יכול לבחור במה שאינך מכיר.


אני מאמינה שבחירה במזון נקי וטבעי תמנע מחלות ועגמת נפש ותביא שימחה.

הילה

ממליצים נוספים

ד"ר גיל יוסף שחר - "המרכז לרפואת הרמב"ם"

"הוא מכיל איורים יפהפים של כל הפירות, הירקות, האגוזים והקטניות, מלמד על החשיבות של אכילת מזון טבעי ולא מתועש בשפה המתאימה לילדים. אם אתם רוצים ללמד את ילדכם על תזונה בריאה או לקנות מתנה לנכדים- אני ממליץ!"

המלצה באתר אנונימוס

"אני מבננה" הוא אחד הספרים החלוציים בתחום התזונה הפונה לילדים. ייחודיותו הוא בעיסוק הן בפן התזונתי של האכילה והן בפן הרגשי, וביכולת שלו להגיש מידע תזונתי מורכב בצורה בהירה ומובנת גם לילדים צעירים מאוד.. הטקסט של הספר טבעוני לחלוטין"

המלצה על הספר באתר "מרמלדה"

"אין לנו ספק שאילו הייתה לנו גישה לספר כזה כשהיינו ילדים, היינו מבינים בשלב מוקדם מאד מה מניע את האכילה הרגשית שלנו (ואולי, מי יודע, בכלל לא היינו סובלים מאכילה כזאת)? "

דיקלה מחיפה

"הספר כתוב פשוט מקסים ומעניין והמבנה מאפשר לדלג מנושא לנושא לפי מה שמתאים באותו הרגע. לדעתי הספר יחיד מסוגו ומתאים לכל גיל! כשסיימנו לקרוא את הפרקים שבחרנו הקטן אמר: "אני רוצה שסבתא תכין לי ברוקולי כי יש בזה אומגה 3 וזה טוב למוח שלי.." מה יותר מזה?"

ליאורה ליטמן כהן, בלוגרית 

"הקראתי לילדים מספר עמודים (לא חייבים להקריא הכל בבת אחת) ומיד אחר כך היתה להם מוטיווציה אדירה לזלילת ירקות ופירות! כן! בחיי! מרוב התלהבות הם רבו מי יזכה לעיין בספר,
וקרני ממש התעקש לגלות לכל ילדי הגן את הבשורה, והביא לגננת את הספר פעמיים, בכדי שתראה לכולם את הספר המופלא והחשוב הזה."

יעקב גורמן בדף של עמותת "איזון חוזר"

""אני מבננה" ספר מקסים, חכם, כובש ומרתק, שמעודד את הילדים (ואת ההורים שלהם) להכניס לגוף חומרים שיעזרו לו ולא יפגעו בו, להבין למה זה חשוב, ולקבל חשק ותאבון רק מהציורים הנפלאים. "אני מבננה" כסיפור לפני השנה גרם לילדות שלנו לבקש מאכלים חדשים, ולהיות גאות על כל הטוב שהן כבר אוכלות. מומלץ בחום!!"

נורית בנק מירושלים

"פשוט ספר מקסים!!! אהבתי את הטקסט - אהבתי את הציורים הנפלאים - מלאי הדמיון, ההומור וההפתעה!!!! התכנים והמסרים מקסימים! אנחנו בית צמחוני כך שמה שאתן מציגות זורם לגמרי עם דרך החיים שלנו - וזה נתן לנו חיזוק נפלא! אתמול הילדים ישבו על הספה וקראו את הספר מהדף הראשון ועד הדף האחרון ברצף!!! כמובן שנמשיך לקרוא ולפנים כל פעם עוד קצת! אני חושבת שתפסת נישה מאוד חשובה - "חינוך לתזונה נבונה ואמיתית" לא רק לילדים - גם למבוגרים!!!!
הילדים חיברו בעצמם מנגינה למילים "אני מבננה..." וכל מה שהם ראו בציור הכריכה הספר....זה פשוט נהדר!!! תודה לך! פשוט התחברנו!!"

ליאת גולדשטיין , האמא של האתר אמאבא 

"ספר מקסים וחשוב, שגם ההורים יכולים ללמוד ממנו לא מעט. מעוצב מקסים, צבעוני אבל לא יותר מידי, מכיל איורים של כל הירקות והפירות, הילדים נהנו מאד לעיין ואפילו ביקשו(!) לטעום כמה ירקות שמעולם לא הסכימו להתקרב אליהם קודם... אצלי כל הילדים מהקטנה בת השלוש ועד הגדול בן העשר אהבו את הספר כל אחד לקח ממנו משהו אחר ואני בטוחה שעוד נעיין בו רבות גם בעתיד.
ללא ספק זהו אחד הספרים היותר טובים שנתקלתי בהם בשנים האחרונות!"

יולה חלפין, יועצת תזונה

"אני יועצת תזונה ומעבירה סדנאות על תזונה טבעית בד"כ להורים אך לעיתים גם לילדים והספר משמש אותי מאד בפעילויות האלה. שלא נדבר על כך שילדיי הפרטיים מצטטים אותו. ממליצה בחום ויישר כוח... אני קוראת לבן שלוש וחצי שלי והוא לחלוטין בעניין. כמוכן השתמשתי בספר בהרצאות על תזונה בריאה לילדי בי"ס יסודי (בכל מיני גילאים) וזה עבד יופי!"

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.